Кошик
400 відгуків
+380681342244
+380993511200
УкраїнаКиївул. Победы,18
Товары и комплектующие для отопительных и холодильных систем

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Синтетичне масло NEXT

Синтетичне масло NEXT

295 гривень - це рекомендована ціна синтетичного масла для холодильних установок. Краще Європейське масло на сьогоднішній день!

295 гривень - це рекомендована ціна синтетичного масла для холодильних установок
Перше питання, який зазвичай виникає у наших клієнтів – як це буває і про якому маслі мова? Звичайно, мова про маслі NEXT, кращому Європейському олії на сьогоднішній день. І якщо якість олії виявилося бездоганним як і було заявлено в сертифікатах, у чому ми переконалися зробивши аналіз в лабораторії МАСМА акредитованої в системі УКРСЕПРО, то в чому ж секрет такої низької ціни яку ми пропонуємо? Відповідь проста – ми не пропонуємо низьку ціну, ми пропонуємо справедливу ціну, і от у цьому різниця.

Ви помічали яка ціна зазвичай пропонується за преміальні синтетичні моторні масла таких шанованих брендів як Mobil або Shell? Правильно, це зазвичай в діапазоні 250 – 300 грн за літр. Цілком логічно що синтетичне масло для двигунів машин і високоякісне синтетичне масло NEXT для моторів холодильних машин повинні коштувати приблизно однаково. Завдання для цих масел аналогічні, склад та характеристики, є невеликі відмінності в галузі безпеки, але вимоги до автомобільних масел в цьому аспекті навіть вище! Так звідки ж береться ціна завищена в півтора, два, а іноді і в три рази?

Звідки "прямі дилери", "головні ипортеры" та інші непорозуміння беруть таку високу ціну на подібні масла "псевдо-преміальних брендів? Відповідь проста – це проста жадібність. Немає жодних підстав для того, щоб холодильне масло в'язкістю 32 – 68 коштувало дорожче 300 грн. Наша рекомендована ціна 295грн, і вона зараз справедлива. Порівняйте її з тим що вам пропонують жадібні "прямі постачальники" і ви все зрозумієте. Не переплачуйте за те чого немає і не буде. Адже масла NEXT мають навіть рядом переваг перед так званими преміальними маслами. Так, наприклад, завдяки комплексу сучасних присадок вони мають кращу текучість при низьких температурах і навпаки більш стабільну в'язкість при високих температурах. Тобто зберігають високі змащувальні властивості у всьому діапазоні робочих температур.

Про унікальність масел NEXT ви можете прочитати на офіційному сайті виробника - https: //www. next-refrigeration. com/ тут же ви можете отримати всю необхідну інформацію щодо застосування масел. Ми у себе на сайті додамо як нам здається важливу інформацію про маслі NEXT і завжди готові допомогти з підбором масла і надати вам будь-яку технічну інформацію доступну нам.

Технічно недорозвинені жаднюги зазвичай використовують мантру про супер наклейках на коробках, каністрах , денцях, горлышках та інших місцях, і за це вам пропонується платити подвійну ціну, вони відстали років на 10. На сучасній упаковці , як на каністрі масла NEXT, повинен бути QR-код, наведіть на нього смартфон, вважайте код і насолоджуйтеся всією повнотою інформації! Ви відразу можете потрапити на сайт заводу і дізнатися технічні характеристики використовуваного масла. Все відкрито і доступно, все зроблено для того, щоб завоювати довіру покупця. І ми до цього прагнемо теж.

В Європі надзвичайно високі вимоги до виробникам нафтопродуктів і масел, все має допуски і стандарти і звичайно споживач довіряє товару виробленого з урахуванням цих вимог. У нас в країні на жаль ситуація дещо інша. Технічний склад займається монтажем і сервісом холодильного обладнання має деколи вельми посередні знання і будучи не в змозі правильно підібрати матеріали для своєї роботи, нав'язують в кращому випадку матеріали і масла з якими стикалися раніше . І не важливо що тепер це не ефективно і дорого, клієнт або директор заплатить.

Іноді їх просто корумпують жаднюги пропонуючи відкат і він просуває їх олії і матеріали. Але найчастіше просто не вистачає знань для правильного підбору масла і він за звичкою намагається пропхати старе і дороге. Не давайте погано освіченим людям обдурити себе. І не вірте їх байками що якщо ви купите дороге масло воно буде краще масла NEXT. Не буде. Дорожче не означає краще!

Краще масло у виробника використовує всі сучасні досягнення та інновації у сфері виробництва технічних масел, всім цим в повній мірі володіє компанія Next Lubricants B. V. що і дозволяє виробляти найкраще в даний час масло. Нам приємно що особливо недорозвинені жаднюги повторюють заклинання типу «вони бадягают його самі» і т. д. і т. п., що ж, це показує їх рівень інтелекту і освіти. Безумовно розумна людина посміється над таким відкриттям, розуміючи, що поки таке виробництво не по кишені цілій країні, на жаль, і нам теж. Хоча по правді кажучи, ми б навряд чи зробили масло краще, ніж NEXT. А раз так, то користуйтеся кращим і платити реальну ціну масла – 295 грн.

І так, якщо вам потрібний картон і залізо – це до жаднюгам, якщо ж вам треба саме якісне холодильне масло – це до нас, офіційного дилера Next Lubricants B. V. компанії Санмэй Україна.
З повагою до вас та вашого бізнесу.

Інші статті